ARTEVIA to firma ceniąca współpracę. Do naszych Partnerów należą m.in:

ACTION POINT Bartosz Szczeciński – firma ta zajmuje się obsługą techniczną stron naszych Klientów, zapewniając wsparcie w zakresie funkcjonowania autorskiego systemu CMS ARTEVII, systemu WordPress oraz opartych na nich stron internetowych.

 

Firma-córka ARTEVII, prowadzona przez Martynę Suchoń – skupiająca się na usługach takich jak copywriting oraz opieka nad profilami społecznościowymi. CreoSpace logo

 

 

Kancelaria adwokacka, z której usług korzystamy w zakresie porad prawnych. Będąc pod opieką kancelarii, ze szczególnym uwzględnieniem Pana Krzysztofa Gawęckiego, jesteśmy spokojni o naszą firmę w zakresie działań wiążących się z obowiązującym prawem. Adwokat Gawęcki czuwa też nad ARTEVIĄ we wszystkich sprawach dotyczących choćby windykacji i rozliczeń finansowych,

 

Marobot Marek WodzińskiMarek Wodziński – grafik tworzący logotypy, ikony komputerowe oraz ilustracje wektorowe i tapety na pulpit. Współpracuje z firmami i osobami prywatnymi z Polski i z zagranicy. Ekspert w dziedzinie efektów specjalnych, które realizuje m.in. dla Grupy Filmowej Darwin. Zachęcamy do zapoznania się z portfolio artysty (adres kontaktowy: marobot@tlen.pl).

 

Blog Marty Gryszko, na którym poruszane są tematy z zakresu optymalizacji stron pod kątem wyszukiwarek i link buildingu.