ARTEVIĘ tworzy zespół ludzi kreatywnych, z pozytywnym nastawieniem do świata i uwielbiających swoją pracę. To programiści, specjaliści SEO, graficy i copywriterzy, z których wielu jest freelancerami lub właścicielami firm współpracujących z nami w oparciu o model B2B.  Ale wszyscy, bez wyjątku, są osobami z głowami pełnymi pomysłów, lojalnymi, działającymi z pasją i zaangażowaniem – zawsze stawiającymi na pierwszym miejscu dobro naszych Klientów.

„Sercem” ARTEVII, którego bicie nadaje rytm wszystkim naszym działaniom i jednocześnie stanowi o niepowtarzalnym charakterze naszej firmy, są:

Ewelina SzczecińskaEwelina Szczecińska

Założycielka ARTEVII. Z wykształcenia dziennikarka i psychopedagog, zawodowo – jeszcze od czasów studenckich – związana z branżą IT. Marketingiem internetowym i SEO zainteresowała się bliżej w 2005 roku, kiedy pracowała jako pozycjoner-freelancer. Właśnie wtedy odkryła, że pozycjonowanie stron to jej żywioł. Własną działalność gospodarczą zarejestrowała w lutym 2007 roku.

Kocha SEO i wszystkie wyzwania, jakie są z nim związane. Jej pasją jest także projektowanie stron i pisanie (zarówno artykułów dla prasy i serwisów www, jak i „zwyczajnych” postów blogowych). Jeśli tylko ma możliwość, uczestniczy w szkoleniach i konferencjach branżowych, cały czas podnosząc swoje kwalifikacje. Na tematy SEO wypowiada się nie tylko na blogu firmowym, ale też w publikacjach dla serwisów powiązanych z marketingiem i promocją stron w Internecie. Bezgranicznie oddana swojej pracy i – Klientom.

Prywatnie: uwielbia śpiew (który jest dla niej czynnością tak samo naturalną jak oddychanie) i muzykę, bez której nie wyobraża sobie życia. Kocha motoryzację – za kierownicą czuje się jak ryba w wodzie, a prowadzenie samochodu działa na nią relaksująco (i to bez względu na korki na drodze).

Profil w społeczności LinkedIn
Profil w społeczności Google+

Martyna SuchońMartyna Suchoń

Absolwentka administracji na Politechnice Śląskiej oraz kulturoznawstwa na Uniwersytecie Śląskim, właścicielka CreoSpace.

Z ARTEVIĄ związana od marca 2013 roku. Jest copywriterem i specjalistką SEM, a portale społecznościowe nie mają przed nią tajemnic. Jest „prawą ręką” Eweliny Szczecińskiej, która często podkreśla, że nie wyobraża sobie prowadzenia firmy bez Martyny u boku.

Określają ją trzy hasła: zegarmistrzowska dokładność, stuprocentowe zaangażowanie i bezgraniczna lojalność.

Niezastąpiona Partnerka w biznesie, na którą liczyć można zawsze, wszędzie i z zamkniętymi oczami. Klientów ARTEVII traktuje z takim samym oddaniem, jak właścicielka firmy – w każdej chwili gotowa do udzielenia pomocy i rozwiązania ich problemów.

Prywatnie: interesuje się filmem (pod każdą postacią), antropologią kulturową, szeroko pojętą komunikacją i reklamą oraz dziennikarstwem.

Profil w społeczności LinkedIn

Bartosz SzczecińskiBartosz Szczeciński

Z branżą informatyczną związany zawodowo od 2006 roku, prywatnie – od czasów licealnych.

W firmie ARTEVIA jest głównym programistą, odpowiedzialnym za wdrażanie i obsługę techniczną realizowanych projektów. Koduje strony i aplikacje internetowe, jest twórcą szeregu rozwiązań dla platform mobilnych. Człowiek z głową pełną innowacyjnych pomysłów, które bez żadnych trudności wdraża w życie. Językiem programowania posługuje się z taką samą łatwością, jak językiem ojczystym.

Prowadzi szkolenia z technologii React, HTML, CSS i JavaScript. Członek łódzkiej grupy meet.js, organizującej spotkania developerów, dzielących się swoimi doświadczeniami w zakresie JS. Miłośnik czytelnego kodu i nowych technologii, a także wyzwań programistycznych. Rzeczy niemożliwe robi od ręki – cuda zajmują mu trochę czasu.

Prywatnie: niepoprawny miłośnik zwierząt (szczególnie kotów), ceniący dobre kino i muzykę. Człowiek o anielskiej cierpliwości.

Aleksandra CyndlerAleksandra Cyndler

Absolwentka Filologii Polskiej na Uniwersytecie Łódzkim.

Z firmą ARTEVIA współpracuje jako copywriter od samego początku jej istnienia, czyli od 2007 roku. Potrafi napisać artykuł na każdy temat: począwszy od mechaniki i budowy domów jednorodzinnych, poprzez modę, urodę i zdrowie, na macierzyństwie skończywszy. Ma tzw. lekkie pióro które sprawia, że jej teksty czyta się z prawdziwą przyjemnością, jednocześnie doceniając ich bogatą wartość merytoryczną.

Prywatnie: interesuje się reklamą i projektowaniem graficznym; kocha czytać. Swój wolny czas dzieli między trzy szalenie wymagające koty i równie wymagającego męża.