Skan referencji otrzymanej od Klienta Treść referencji
Firma Artevia z siedzibą przy ul. Piotrkowskiej 247 w Łodzi wykonała dla nas stronę internetową oraz logo, a także zadbała
o dobry wizerunek naszej marki w sieci. Wykazała się dużym profesjonalizmem i rzetelnym podejściem do klienta.Na szczególne uznanie zasługuje sumienność Pani Eweliny Szczecińskiej, która służyła radą i doświadczeniem zarówno
w trakcie realizacji projektu, jak i po jego zakończeniu.Polecamy firmę Artevia jako godną zaufania i prawdziwie zaangażowaną we współpracę ze zleceniodawcami.Z poważaniem,

Martyna Suchoń

CreoSpace

 

 

Data wystawienia referencji: 31.01.2017 rok
Serdecznie polecam firmę ARTEVIA Pani Eweliny Szczecińskiej.

Działalność gospodarczą prowadzę od 2009 roku. W tym czasie miałam możliwość przekonać się, że nie jest łatwo dziś znaleźć solidną, rzetelną i uczciwą firmę kompleksowo zajmującą się internetową obsługą, pozycjonowaniem itp.

Od około roku w naszej placówce zajmuje się tym Pani Ewelina i szczerze jesteśmy pod wrażeniem efektami jej pracy, gdyż liczba naszych klientów w tym krótkim czasie się podwoiła. Cieszymy się tym bardziej, że nie mamy czasu na doglądanie rzetelności wykonywanej pracy, a efekty mówią same za siebie…

Pani Ewelina jest w dodatku miłą i cierpliwą osobą, a praca, którą wykonuje (i sposób w jaki się o niej wypowiada) świadczy
o tym, że jest jej pasją.

Zdecydowanie polecam usługi Pani Eweliny Szczecińskiej i jej firmy.

Monika Łatoszyńska

Łódzka Szkoła Muzyczna uMuzyka.pl

 

 

Data wystawienia referencji: 05.12.2015 rok
Dziękujemy Firmie Artevia za udaną współpracę w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej, produkcji projektów reklamowych wykorzystywanych w e-marketingu oraz obsługi CMS. Dlaczego Artevia? Głównymi cechami są przede wszystkim szybkość reagowania, wysoka jakość, dobra cena i odpowiedzialność.

Artevia spełniła i nadal spełnia nasze oczekiwania, także z czystym sumieniem polecamy tą Firmę jako solidnego Partnera do zbudowania marki w wirtualnym świecie.

W imieniu Hotelu New Skanpol,
Jarosław Witkowski

 

 

Data wystawienia referencji: 31.03.2011 rok
W natłoku ofert nie trudno o wybór niewłaściwej, dlatego też pragnę złożyć na Państwa ręce referencje firmy ARTEVIA z siedzibą w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 247/9, reprezentowanej przez Panią Ewelinę Szczecińską.

Nasza firma współpracuje z firmą ARTEVIA od 2009 roku.

Wszystkie zlecenia wykonywane są w sposób bardzo profesjonalny, z ogromną rzetelnością i dokładnością. Firma ARTEVIA dokłada wszelkich starań by zlecenia były zgodne z naszymi oczekiwaniami: szybko, pewnie i niezawodnie.

Polecamy nawiązanie współpracy z firmą ARTEVIA z Panią Eweliną Szczecińską.

Z poważaniem,
Andrzej Karziewicz

 

 

Data wystawienia referencji: 31.03.2011 rok
Firma Artevia zaprojektowała oraz wykonała dla naszej firmy 2 serwisy internetowe: www.zechsal.pl, www.magvita.pl. Na każdym etapie współpracy pracownicy dali się poznać jako osoby profesjonalnie podchodzące do swoich zadań oraz otwarte na nasze sugestie.

Szczególnie istotnym było wdrożenie systemu zarządzania treścią CMS, którego funkcjonalność pozwala nam na właściwe administrowanie i aktualizowanie serwisów. Wykonane projekty w pełni spełniają nasze oczekiwania zarówno od strony graficznej, jak i merytorycznej. Firma Artevia zadbała także o pozycjonowanie naszych witryn, począwszy od propozycji słów kluczowych skończywszy na przygotowaniu zestawień miesięcznych pojawiania się poszczególnych fraz.

Dlatego też zdecydowaliśmy się powierzyć Artevii także wykonanie szablonów do umieszczenia w Allegro.pl, które grafiką
i układem idealnie oddają charakter naszej działalności i bardzo dobrze współgrają z szatą graficzną naszych serwisów.
Z wielką przyjemnością możemy polecić firmę Artevia jako rzetelnego i solidnego partnera biznesowego. Całemu zespołowi Artevia dziękujemy za owocną współpracę.

Z poważaniem,
Krzysztof Pietrusiński

 

 

Data wystawienia referencji: 24.10.2010 rok
Skan referencji otrzymanej od Klienta Treść referencji
Z usług firmy ARTEVIA korzystałem przy tworzeniu internetowego systemu płatności za pomocą skryptu.
Informatycy z firmy ARTEVIA po zapoznaniu się z moimi oczekiwaniami i wymogami dotyczącymi zlecenia bardzo sprawnie wdrożyli je w życie.
Wysoki poziom usługi dopełnia także późniejsza współpraca związana z praktyczną modyfikacją wykonanej przez nich pracy.Kontakt jest bardzo szybki, spełniający oczekiwania, niosący gotowe rozwiązania informatyczne.
Na koniec trzeba także podnieść aspekt finansowy – usługi dopasowane na miarę ARTEVIA proponuje w bardzo przystępnych cenach.
Polecam usługi tej Firmy każdemu, kto ceni sobie pełen profesjonalizm i twórczą współpracę.Z poważaniem.
Leszek Pogorzelski 

 

Data wystawienia referencji: 07.03.2010 rok

Firma Artevia reprezentowana przez panią Ewelinę Szczecińską wykonała dla mnie witrynę internetową poświęconą prezentacji Kołobrzegu jako destynacji turystycznej. Przed przystąpieniem do pracy przeprowadzono ze mną wywiad, na podstawie którego powstał projekt, który od początku spełniał moje oczekiwania. Prace nad budową strony postępowały błyskawicznie, na każdym kroku okazywano mi pomoc i zrozumienie. Godny podkreślenia jest profesjonalizm przejawiający się w szerokim zakresie wiedzy z różnych dziedzin w tym m.in. grafiki komputerowej, pozycjonowania i oczywiście zasad budowy stron internetowych. Przekonałam się, że lista zalet Artevii jako wykonawcy jest długa: szybkość działania, odpowiedzialność, zaangażowanie w projekt, uczciwość, bardzo wysoka jakość usług
w stosunku do ceny i dlatego z pełnym przekonaniem polecam tę firmę jako rzetelnego
i fachowego partnera w biznesie.

Aleksandra Włastow

 

 

Data wystawienia referencji: 18.11.2009 rok
Z firmą „Artevia” współpracuję nad tworzeniem i pozycjonowaniem mojej strony internetowej. Jak do tej pory, ze współpracy z tą firmą jestem bardzo zadowolona: firma świadczy usługi po przystępnej cenie, wykonuje je rzetelnie i natychmiastowo. Bardzo podobają mi się teksty wpisane przez firmę na stronę oraz w katalogach stron.Mam nadzieję, że dotychczasowy wysoki poziom usług jak i miła obsługa będą moim udziałem w dalszej współpracy z firmą.

Z poważaniem
Małgorzata GruszkaISPP „PomoSt”

 

 

 

 

 

Data wystawienia referencji: 24.09.2008 rok
Z firmą ARTEVIA współpracujemy od niedawna jednak już teraz mogę śmiało stwierdzić, że był to trafny wybór.

Przystępując do prac nie mieliśmy prawie żadnego projektu. ARTEVIA pomogła wybrać odpowiedni design, służyła pomocą (także techniczną) i doświadczeniem w tworzeniu strony. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie, a do tego za rozsądną cenę. Wszelkie uwagi i poprawki konsultowane były na bieżąco przy użyciu poczty elektronicznej praktycznie o każdej porze co bardzo oszczędziło czasu.

W tej chwili strona spełnia nasze oczekiwania, jest bardzo przejrzyście zrobiona i co najważniejsze posiada system zarządzania treścią (CMS) co pozwala w łatwy i samodzielny sposób zarządzać treścią i zdjęciami umieszczonymi na stronie. Do systemu CMS otrzymaliśmy także dodatkową instrukcję (dopasowaną indywidualnie do naszej strony). Nasza współpraca nie skończyła się tylko na stworzeniu strony. Zdecydowaliśmy się na powierzenie firmie ARTEVIA opieki nad stroną.

Z całą pewnością stwierdzam, że ARTEVIA to fachowa firma godna polecenia.

Współzałożyciel PPHU ALEROLETY
S.C.Łukasz Płocki

 

Data wystawienia referencji: 25.09.2007 rok

 

wróć na poprzednią stronę