SEOCMSWebDesignMarketing

Alerolety | Rolety Łódź

Data wykonania: 10 2018
Adres strony: https://alerolety.pl
Zakres usług: koncepcja, Web Design, wdrożenie systemu WordPress, uzupełnienie strony treścią, pozycjonowanie, opieka nad profilami społecznościowymi
Technologia: HTML5

Najnowsza odsłona strony marki ALEROLETY, która w drugiej połowie 2018-ego roku przeszła w ręce firmy Osłony Okienne Przemysław Pacocha. Nowy zarząd zdecydował się na nowy design dla serwisu, powierzając nam jego wykonanie, przygotowanie treści dla strony oraz na jej promocję – zarówno w wyszukiwarce Google, jak i w mediach społecznościowych.

System do zarządzania treścią, w który wyposażony jest serwis. to WordPress, który zastąpił dotychczas wykorzystywany CMS Eternity 1.0. Funkcjonalność strony pozwala w dalszym ciągu na swobodne wprowadzanie zmian w serwisie (tekst, zdjęcia), jak również na zarządzanie boksami przedstawiającymi wybrane realizacje firmy, prezentowane na stronie głównej.

Z przyjemnością informujemy, że dla marki ALEROLETY to kolejna nasza realizacja, a współpraca z nią trwa nieprzerwanie od 2007-ego roku. Dziękujemy za zaufanie!